Ödeme ve Teslimat Koşulları

ÖDEME

Havale / EFT İle Ödeme ;

Kare Teknik Ticaret, Havale / EFT ile yapacağınız alışverişlerde, sipariş tutarının hesaplarımıza geçmesiyle teslimat süresi başlar. 3 iş günü içerisinde hesaba geçmeyen havale siparişleriniz geçersiz sayılır.

 

Kredi Kartı İle Ödeme;

www.rodossoba.com 128 Bit SSL üzerinden Visa ve Master Card kredi kartları ile güvenli alışveriş yapma olanağı sağlar. www.rodossoba.com web sitesinden anlaşmalı banka kredi kartlarıyla tek çekim veya taksitli alışveriş yapabilirsiniz.


  

TESLİMAT

 

Siparişleriniz onaylandıktan sonra 1-5 (Beş) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. Kargo yoluyla gönderimleriniz için kargo masrafı sipariş toplam tutarınıza ekli değildir. ÜCRETSİZ KARGO olan ürün siparişlerinde kargo masrafı tarafımıza aittir.

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir. Kargolar kargo merkezi olan yerlerde adrese teslim edilebilmektedir. Kargonun teslimat yapmadığı adreslerde en yakın kargo merkezinden ürününüzü almanız gerekir. Lütfen sipariş vermeden önce bulunduğunuz yerdeki kargo firması adrese teslim konusunda siparişiniz için görüşünüz.